Lista Firme Homepage
Forum Home Forum Home » Site-ul www.ListaFirme.ro » Abonamente de acces
  Noi Postari Noi Postari RSS Feed - Parerea utilizatorilor
  FAQ FAQ  Cautare Forum   Inregistrare Inregistrare  Login Login

Parerea utilizatorilor

Raspunde Raspunde
Intrebare: Cum vi se pare interfata online de cautare/selectie a firmelor?
Vot Alegere Voturi Statistici Sondaj
327 [48.66%]
80 [11.90%]
149 [22.17%]
116 [17.26%]

Autor
Admin Group
Admin Group

Aderat: 01 Jan 2006
Status: Offline
Puncte: 485
Optiuni Postare Optiuni Postare   Multumiri (0) Multumiri(0)   Citeaza borgdesign Citeaza  RaspundeRaspunde Link Direct la Postare Subiect: Parerea utilizatorilor
    Postat: 23 Jul 2010 la 11:34
Dorim sa cunoastem opinia dumneavoastra si eventualele sugestii de imbunatatire.

Editat de borgdesign - 17 Jan 2015 la 03:29
Inapoi Sus
DalilaSoft View Drop Down
Newbie
Newbie

Aderat: 15 Aug 2013
Puncte: 1
Optiuni Postare Optiuni Postare   Multumiri (0) Multumiri(0)   Citeaza DalilaSoft Citeaza  RaspundeRaspunde Link Direct la Postare Postat: 15 Aug 2013 la 18:15
Pentru firma pe care o am (S.C. Dalila SoftWare SRL, CUI RO13287695) constat că, deși nelogat fiind (nu se mai permite înregistrarea, se pare, cf. mesajului œPagina dezactivata temporar (3-5/02/2013) pentru update/maintenanta! œ) văd la nume NI*** și de aici deduc că aveți vechile mele date, chiar de la momentul înființării.
Ca urmare precizez că, din ianuarie 2001 (când am primit decizia definitivă) mi-am schimbat numele de familie din NISTOR în ONCIU. Prin urmare numele meu complet este Traian Gheorghe ONCIU. Celor interesați pot trimite o scanare a respectivei decizii judecătorești.
De asemenea, verificați ca și următoarele numere de telefon/fax să fie menționate corect:
0341 - 420 146 - doar FAX
0341 - 420 147 - doar telefon

Precizez acestea pentru că la mai bine de 12 ani de la actualizarea datelor despre nume la Registrul Comerțului mă mai sună unii ofertanți pe mobil și mi se adresează cu vechiul nume.
Inapoi Sus
borgdesign View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Aderat: 01 Jan 2006
Puncte: 485
Optiuni Postare Optiuni Postare   Multumiri (0) Multumiri(0)   Citeaza borgdesign Citeaza  RaspundeRaspunde Link Direct la Postare Postat: 16 Aug 2013 la 12:37
Perioada de maintenanta s-a incheiat, informatiile de contact sunt actuale.
Datele privind numele dumneavoastra sunt actualizate partial in sursele oficiale (doar in calitatea de asociat, nu si in calitatea de administrator).
Inapoi Sus
 Raspunde Raspunde
  Share Topic   

Schimba Forum Permisiuni forum View Drop Down