Lista Firme Homepage
Forum Home Forum Home » CD-ul ListaFirme » Instalare
  Noi Postari Noi Postari RSS Feed - instalare CD
  FAQ FAQ  Cautare Forum   Inregistrare Inregistrare  Login Login

instalare CD

Raspunde Raspunde
Autor
Newbie
Newbie

Aderat: 30 Jun 2009
Status: Offline
Puncte: 1
Optiuni Postare Optiuni Postare   Multumiri (0) Multumiri(0)   Citeaza marimar Citeaza  RaspundeRaspunde Link Direct la Postare Subiect: instalare CD
    Postat: 30 Jun 2009 la 17:50

Am comandat baza de date ListaFirme de pe site-ul dumneavoastra. In momentul in care voi primi CD-ul, vine cineva sa il si instaleze? Fiind un soft, banuiesc ca ai nevoie de ceva cunostinte in informatica pentru a-l instala…Eu nu ma pricep atat de bine Smile Va multumesc anticipat pentru raspuns!

Inapoi Sus
borgdesign View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Aderat: 01 Jan 2006
Status: Offline
Puncte: 485
Optiuni Postare Optiuni Postare   Multumiri (0) Multumiri(0)   Citeaza borgdesign Citeaza  RaspundeRaspunde Link Direct la Postare Postat: 04 Jul 2009 la 13:36
Initial postat de marimar marimar a scris:

Am comandat baza de date ListaFirme de pe site-ul dumneavoastra. In momentul in care voi primi CD-ul, vine cineva sa il si instaleze? Fiind un soft, banuiesc ca ai nevoie de ceva cunostinte in informatica pentru a-l instala…Eu nu ma pricep atat de bine Smile Va multumesc anticipat pentru raspuns!

CD-ul este insotit de documentatie iar instalarea este simpla si intuitiva (nu veti avea dificultati).
Pentru orice intrebare privind instalarea sau utilizarea ne puteti contacta telefonic si va vom ajuta.
Inapoi Sus
 Raspunde Raspunde
  Share Topic   

Schimba Forum Permisiuni forum View Drop Down